PRG Linter S.A.

Oferujemy kompleksową obsługę firm z branży górniczej i wydobywczej.

bg - PRG Linter S.A.

Nasza spółka zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług dla górnictwa oraz realizacją specjalistycznych robót górniczych m.in. drążeniem chodników, przebudową wyrobisk górniczych, likwidacją wyrobisk korytarzowych, transportem urobku, zabudową i konserwacją tras kolejek podwieszonych, wzmacnianiem górotworu i obudowy, zabudowywaniem rurociągów oraz sieci kablowych.

Sukces tej firmy jest nie tylko sukcesem właścicieli i zarządu ale całej załogi. Zarówno wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra inżynierska, podjęła ogromny wysiłek, abyśmy mogli znaleźć się w miejscu w jakim obecnie się znajdujemy. To właśnie dzięki wysokim kompetencjom pracowników, ich doświadczeniu, zaangażowaniu i odpowiedzialności, zawdzięczamy tak wysoki poziom naszych usług. Dlatego staramy się na bieżąco podnosić kwalifikacje pracowników, zapewniając uczestnictwo w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Złożone i skomplikowane zamówienia, które realizujemy, nie moglibyśmy wykonywać bez odpowiednio wykwalifikowanego zespołu, a inwestycja w ludzi to również inwestycja w rozwój firmy.

Naszym celem jest przede wszystkim pozostanie w czołówce firm, świadczących usługi dla górnictwa i dalsza praca nad zachowaniem wysokiej jakości w sferze naszych usług.

„CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ” jest dowodem, który potwierdza efekt naszych starań, w dążeniu do stabilności spółki PRG Linter S.A.

Starania o jak najwyższy poziom naszych usług spowodowały, że dołączyliśmy do grona najlepszych firm Lubelszczyzny. Wg rankingu „Złota Setka 2016” opublikowanego przez „Dziennik Wschodni”- PRG Linter S.A. znajduje się na 56 miejscu

Nasze działania kierowane są również na rzecz budowania społecznej odpowiedzialności biznesu, a także stosowania się do najwyższych standardów dbałości o środowisko naturalne.

15 września 2019 r. Spółka PRG Linter S.A. otrzymała ZŁOTEGO GRYFA POWIATU ŁĘCZYŃSKIEGO w kategorii: DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA. Nasza Spółka została doceniona. To owoc współpracy szerokiej społeczności skupionej wokół celów PRG Linter S.A. Społeczność ta ma potencjał, z którego korzystają mieszkańcy powiatu łęczyńskiego, wszystkich gmin wchodzących w jego skład.

Zarząd
PRG Linter S.A.

Nasze realizacje

Od 2008 roku nasza firma stabilnie i rzetelnie współpracuje z partnerami biznesowymi. Na przestrzeni prawie 15 lat, na terenie KWK Lubelski Węgiel „Bogdanka” zrealizowaliśmy m.in. takie projekty jak:

PRG Linter S.A. - usługi dla górnictwa, specjalistyczne roboty górnicze

Dla akcjonariuszy

Wkrótce więcej informacji.

wszystkie aktualności

PRG Linter S.A.

profesjonalna pomoc dla górnictwa

Sprawdź naszą ofertę
Bez nazwy-1 - PRG Linter S.A.
join_bg - PRG Linter S.A.

Dołącz do nas!

PRG Linter S.A. poszukuje chętnych do pracy

Zatrudnimy fachowców na stanowiska pracy pod ziemią.

Sprawdź wymagania, dowiedz się więcej o stanowisku oraz aplikuj. Chętnie się z Tobą spotkamy i omówimy warunki współpracy.

aktualne oferty pracy